HR Projektvezető Kaposvár

Teljes munkaidő Adapt Kft. in Értékesítés , in Kommunikáció Email Job
  • Megosztás:

Állás részletei

  • Tapasztalat 3 év
  • Iparág Gépipar
  • Végzettség Érettségi

Állás leírása

HR Projektvezetőt keresünk azonnali kezdéssel Kaposvár és környéki munkavégzésre!

Te vagy az ideális jelölt:
– Minimum középfokú végzettség,
– Önállóan, pontosan, felelősségteljes munkavégzés,
– Kiváló szervező, problémamegoldó készség,
– Határozottság, magabiztosság,
– Prioritások magas szintű kezelése.

Milyen feladataid lesznek?
– Munkaerő-kölcsönzési projektek önálló vezetése,
– Napi szervezési feladatok ellátása,
– Teljes operatív háttér irányítása,
– Napi szintű kapcsolattartás megrendelőkkel, munkavállalókkal.

Miért dolgozz nálunk?
– Céges autó használat,
– Céges mobiltelefon és laptop,
– Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
– Dinamikus szervezet, jó munkakörnyezet,
– Stabil, kiszámítható, versenyképes jövedelem,
– Dinamikus, fiatalos csapat,
– Szakmai fejlődési lehetőség.

Előny:
– HR területen szerzett végzettség és tapasztalat.
– Komárom-Esztergom megyei, vagy budapesti lakhely.
– Alapfokú angol vagy ukrán nyelvismeret.

Bérezés az megegyezés szerint.

Munkavégzés helye: Kaposvár és környéke