Projektvezető

Teljes munkaidő Adapt Kft. in Adminisztráció Email Job
  • Megosztás:

Állás részletei

  • Tapasztalat Kezdő
  • Iparág Szoftverfejlesztés
  • Végzettség OKJ vizsga

Állás leírása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Nagyfokú rugalmasság, mobilitás,
  • Önállóan, pontos, felelősségteljes munkavégzés,
  • Jó szervező és kiváló kommunikációs készség;
  • Aktív felhasználói szintű számítógépes gyakorlat (Word, Excel).
  • Vezetői attitűd,
  • B kategóriás jogosítvány + gyakorlat,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat ELŐNY!

Miért dolgozz nálunk?

  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség,
  • Dinamikus szervezet, jó munkakörnyezet,
  • Stabil, kiszámítható jövedelem,
  • Céges autó,
  • Céges laptop,
  • Céges mobiltelefon,
  • Helyi viszonylatban kiemelkedő kereseti lehetőség,
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség.

Milyen feladataid lesznek?

  • Partnercéggel és munkavállalókkal való aktív kapcsolattartás,
  • Bérszámfejtési előkészületekben való aktív részvétel,
  • Heti / havi riportok készítése,
  • Cafeteria, bérlap és nyilatkozatok kiosztása,
  • Munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés, együttműködve a HR osztállyal,
  • Beutaztatás koordinálása, megszervezése, szállásoltatás,
  • Céges autók ügyintézése,
  • Új belépőkkel kapcsolatos ügyintézés (orvosi vizsgálat, szerződés aláíratása).

Munkavégzés helye: Jászberény és környéke