Raktári kisegítő

Teljes munkaidő Adapt Kft. in Gépipar Email Job
  • Megosztás:

Állás részletei

  • Tapasztalat Kezdő
  • Iparág Gépipar
  • Végzettség 8 általános

Állás leírása

TÉGED KERESÜNK:
– Vállalod a folyamatos munkát 2 műszakban,
– Szeretnél hosszútávú, stabil munkahelyet,
– Megbízható vagy,
– Minimum szakmunkás végzettség vagy érettségivel rendelkezel.

MUNKAREND
H-P: 2 műszak 8 órában

DOLGOZZ NÁLUNK:
– Azonnali kezdés,
– Modern, tiszta munkakörnyezet,
– Hosszú távú munkalehetőség,
– Magas juttatási csomag,
– INGYENES buszjáratok,

FIZETÉS:
– Órabér + műszakpótlék,
– Cafeteria,
– Jelenléti bónusz,
– Céges buszjárat.

Munavégzés: TÓSZEG

ÉRDEKLŐDNI (Viberen, Sms is): 06-70-882-21-05

BUSZJÁRATOK:
Szolnok, Abony, Cegléd, Cibakháza, Csemő, Fegyvernek, Jászalsószentgyörgy, Jászkarajenő, Jászladány, Kenderes, Kengyel, Kőröstetétlen, Kuncsorba, Martfű, Mezőtúr, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szandaszőlős, Szászberek, Tiszaföldvár, Homok, Tiszajenő, Tiszakécske, Tisza-bög, Tiszatenyő, Tiszavárkony, Tószeg, Törökszentmiklós, Törtel, Újszász, Vezseny, Zagyvarékas,